Fasády

Opravy fasád

Někdy stačí fasádu omýt tlakovou vodou, aby se majitelům opět začala líbit, většinou je ale třeba provést zednické opravy. Opravy z lana provádíme hlavně tam kde není možné postavit lešení, nebo v případě, že fasáda není zcela zničená a lze tuto techniku použít. Někdy se ale oprava bez lešení skutečně neobejde.

Zateplování

V dnešní době, kdy se budovy zateplují ve velkém, jsme schopni doplnit kompletní izolační systém téměř na jakékoliv místo vnějšího pláště domu, zejména tam, kde není možné se dostat s lešením – na štíty domů nad střechami sousedních budov, do světlíků a podobně.

Opravy světlíků

I vnitřní části domů je možné mít pěkně opravené, stěny natřené světlou barvou, která do původně temných míst přináší opět oživení. O zlepšení hygienických podmínek po vyčištění špinavých prostor světlíků není ani třeba hovořit.

Ochrana proti ptákům

Ptáci jako nezvaní hosté dokáží poškodit všechna místa kde se jim líbí. Provádíme montáže hrotových a síťových systémů na ochranu budov před ptáky. Zejména se jedná o zakrývání vstupů do světlíků, instalace sítí na lodžie domů, montáže hrotových systémů proti usedání ptáků na parapety, římsy a podobně.